Т.Я. Бегелдинов атындағы Қарағанды Республикалық “Жас Ұлан” мектебінің 40 жылдығына арналған салтанатты іс-шара

2024 жылдың 14 қыркүйегінде Т.Я. Бегелдинов атындағы “Жас Ұлан” Қарағанды республикалық мектебінің 40 жылдығына арналған салтанатты іс-шара өтті.

“Bolashaq” Академиясы мерейтойлық мектепке құрметті қонақтар ретінде РМ түлектері, мектептің әлеуметтік серіктестері, білім алушылардың ата-аналары және т. б. шақырылды. РСМ қызметкерлері – генерал-майор Жүсіпов А.К., ҚРРК Құрлық әскерлерінің Бас қолбасшысы, полковник Ақшулаков К. Ж., генерал-майор Пограничбеков С. А., аймақтық әскерлер “Орталық” қолбасшылары және т. б. құттықтау сөз сөйледі.

Бұл мектеп-патриоттық тәрбиенің негізі қаланатын жастарды тәрбиелеудің бір мысалы.

“Bolashaq” Академиясы” Жас Ұлан” РМ-мен 3 жыл бойы тығыз ынтымақтастықта. Педагогика кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы республикалық маңызы бар мектептің іс-шараларына конференцияларда спикерлер ретінде (“Азаматтық – ел мұрасы, ұрпақтарға – ұран” -14.10.2022 ж. және т. б.), бірнеше рет “Жігіт сұлтаны” (15.05.2024 ж. және т. б.) қазылар алқасы құрамына қатысты.

Іс-шара барысында педагогика кафедрасының доценті Дана Саламатқызы Асакаева мен аға оқытушы Сабира Сартайқызы Шутеноваға мектептің 40 жылдық мерейтойына орай естелік медальдар табыс етілді.