ҚР Конституциясының 25 жылдығына арналған ғылыми-практикалық форумға қатысуға пікір

Онлайн-форматтағы конференцияға қызығушылықпен қатыстым. Мен үшін бұл жаңа тәжірибе еді.. Технология бір орында тұрмайды және мұғалімнің міндеті – уақыттан қалыспау. Іс-шараны ұйымдастырушыларға осы жаңа тәжірибені алуға мүмкіндік бергені үшін үлкен алғысымды білдіремін. Іс-шара тиісті деңгейде өтті, ол өте мазмұнды, ұсыныстар мен талқылауларға толы болды

Конференция барысында қозғалған тақырыптар Қазақстан Республикасы үшін ғана емес, Ресей Федерациясы үшін де өзекті. Бұл азаматтық қоғам мен адам құқығын құру мәселелері және тағы басқа да мәселелер.

Қазақстан Республикасы Конституциясының 25 жылдығына арналған ғылыми-практикалық форумды ұйымдастырушыларға сапалы ұйымдастырғаны, тілектестік атмосферасы және қызықты адамдармен танысу және өнімді қарым-қатынас жасау мүмкіндігі үшін алғыс айтамын! Одан әрі жемісті ынтымақтастыққа үміттенемін!

Құрметпен Н.Ф. Катанов атындағы Хакас мемлекеттік университеті, Тарих және құқық институты з.ғ.к., доцент Николаева Екатерина Александровна