«Менің заң шығару бастамам» байқауы

20 желтоқсанда студенттердің, магистранттардың және докторанттардың “Менің заң шығарушы бастамам”атты аймақтық ғылыми-зерттеу жұмыстарының қорытынды кезеңі өтті.

Конкурс “Жаңару”сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысының Қарағанды филиалымен бірлесіп, заң пәндері кафедрасы ұйымдастырды.

Байқау екі турда өтті.

Жұмыстың бірінші турында сарапшылар зерттеді. Алдын ала іріктеуден өткен және сарапшылар ұсынған жұмыстар екінші кезеңге жіберілді. 14 жұмыс ұсынылды.

Байқаудың екінші туры қатысушылардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының нәтижелері мен оларды қазылар алқасына қорғау мәселелерін қарастырды.

Жұмыстар құқық қолдану тәжірибесінің өзекті мәселелері бойынша бірегей ғылыми зерттеулер болды.

Қатысушылардың баяндамалары қызу қызығушылық пен белсенді талқылау тудырды.

Байқау қорытындысы бойынша жеңімпаздар мен қатысушылар дипломдармен, алғыс хаттармен және сыйлықтармен марапатталды.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - DSC_0911-1.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - DSC_0914.jpg