Мектептегі практикадағы академия студенттерінің коуч-технологиялары

Ин-21-1тобының студенті Екатерина Шитова, п.ғ. к., педагогика кафедрасының доценті Д. С.Асакаеваның жетекшілігімен мектептегі тәжірибеде коуч-технологияларды қолданады.

Ин-21-1 тобының студенті Шитова Екатерина “Жобалауда коучингтік технологияларды қолдану” тақырыбында “Педагог пен білім алушының зерттеу және жобалау қызметі” пәні бойынша стандартты емес сабақтан кейін (2024 ж.18 сәуір) алған білімдерін тәжірибеде қолданды. Ин-21-1 тобының студенттері кәсіби қызметті жобалау және жоспарлау кезінде коучингте тиімді қолданылатын Дилс пирамидасын қарастырды.

Сабақ барысында №45 мектептің 10 “Б” сыныбында Е.Шитова оқушылардың шығармашылық ойлауын дамыту және тәуелсіз жоба құру үшін жаңа материалдарды, атап айтқанда Дилс пирамидасын (оңайлатылған нұсқада) қолданды.

Сабақ сәтті өтті, оқушылар өз жобасының барлық тірек тұстарын белгілей алды, ал туындаған сұрақтарға Е. Шитова тарапынан толық жауаптар мен түзетулер алды.

Студенттердің алған білімдерін мектепте практикада қолдануы “Bolashaq” Академиясында оқытудың тәжірибеге бағдарлануының жарқын көрсеткіші болып табылады.

Академия оқытушыларының оқытудың жаңа нысандарын, әдістерін, тәсілдерін іздеуі және оларды қолдану – ЖОО-дағы сабақтарды қызықты әрі нәтижелі етудің тиімді тәсілі.

Сонымен қатар, бұл коучинг құралдары студенттердің де, мектеп оқушыларының да зерттелетін материалдың пән және пәнаралық интеграциясын көрсетуге тамаша мүмкіндік береді.