Өңірде пікірсайыс қозғалысын дамыту бойынша отырыс өтті

2021 жылдың 1 сәуірінде ZOOM-конференция режимінде Қарағанды облысында дебат қозғалысын дамыту бойынша бейресми жобалық топтың бірінші отырысы өтті.

Іс-шараны Қарағанды қаласының жастар саясаты басқармасы ұйымдастырды.

“Bolashaq”академиясының студенттері белсенді қатысты.

Кездесу барысында үш негізгі кейс талқыланды:

1. Аймақтағы дебат қозғалысын дамыту бойынша жобалар.
  2. Телеграмм-ботта тіркеу.
  3. Құру перспективалары

Кездесу барысында Қарағанды жастар саясаты басқармасының басшысы Б. Н.Әлімжанов өңірдегі пікірсайыс қозғалысын дамыту жобасын таныстырды. Жобаның орындаушысы болып қазақстандық өңірлік лига пікірсайыстары қауымдастығының бұрынғы төрағасы, жас меценат Абай Отарбаев тағайындалды.
Екінші іс пікірсайыс қоғамдастығы қызметінің қайта жандануына байланысты Telegram (JASPROKRG_BOT) ботында пікірсайыс клубтарын тіркеуді ұйымдастыруға қатысты болды.
ID-group отырысының қорытындысы бойынша Қарағандыда пікірсайысшылар қауымдастығын құру перспективалары қаралды, яғни лиганы құру, пікірсайысшылар рейтингі ұсынылды.

Кездесуде “Bolashaq” академиясының студенттері өз ұсыныстарын ұсынды.