Интеллектуалды ойын “WHAT? WHERE? WHEN?” “Bolashaq”Академиясында

15 қарашада “Bolashaq” Академиясында ЖББ кафедрасының аға оқытушысы Д.К. Айтжан 1 курс студенттерімен ” What? Where? When?”(“Не? Қайда? Қашан?») интеллектуалды ойынын өткізді.

Студенттер дайындыққа, командаларды қалыптастыруға және стратегияларды талқылауға белсенді қатысты. Шығармашылық және жарқын тұлғалардан тұратын әр команда өзінің ерекше атауын таңдап, бәсекелестіктің жағымды элементін қосты (“Бүркіттер” командасы, “Қызанақтар”командасы).

Іс-шара салтанатты ашылудан басталды, онда оқытушы студенттерді ойын ережелерімен және әртүрлі тақырыптардағы сұрақтар санаттарымен таныстырды, олар: жалпы білім, өнер, география, тарих, ғылым және тағы басқа да тақырыптар.

Ойын 3 раундтан тұрды, олардың әрқайсысында командалар әрқайсысы 30 секундта 5 сұраққа жауап беруі керек еді. Егер жауаптар дұрыс болмаса, басқа команданың мүшелері сұраққа жауап бере алады. Сұрақтар әр түрлі, бұлар: қарапайым, 1 баллдан бастап, студенттер 3 балл жинай алатын күрделіге дейінгі деңгейлерде болды.

“Не?”- Бұл раунд студенттердің жалпы білімін тексерді. Сұрақтар тақырыптардың кең ауқымын және өзекті классикалық фактілерді қамтыды.

“Қайда?”- Бұл раундта студенттер елдер, астаналар және әлемдегі қызықты жерлер туралы сұрақтарға жауап бере отырып, өздерінің географиялық білімдерін көрсетті.

“Қашан?”- Тарихи раунд, онда қатысушылар маңызды оқиғалар мен даталарды еске алды.

3 қызықты раундтан кейін ойын 10-10 аяқталды. Бұл жерде теңбе-тең болды. Достық жеңді.

Интеллектуалды ойын “WHAT? WHERE? WHEN?” Bolashaq” Академиясында студенттер үшін өз білімдерін тексеруге тамаша мүмкіндік болып қана қоймай, командалық жұмыс рухын және білім беру процесіне белсенді қатысуды нығайтты. Қатысушылар осындай қызықты болып өткізілетін келесі іс-шараларды асыға күтеді. Ойынға қатысушыларға жеңіске деген ұмтылыстары мен табанды күрестері үшін рахмет!