РХДУ (РФ) әріптестерінен алғыс

“Bolashaq” академиясының ректоры, профессор Қ.Н.Меңлібаевтың атына Ресей Федерациясындағы әріптестерінен алғыс хаттар келіп түсті.

“Ресей халықтар достығы университеті” Жоғары кәсіптік білім берудің федералды мемлекеттік автономды білім беру мекемесі “Bolashaq” Академиясына ынтымақтастығы үшін алғысын білдіреді және 2020 жылғы ЖОО аралық халықаралық қатысумен өткен “Ғылыми және кәсіби-іскерлік қарым-қатынас мәдениеті – табысты мансапқа апаратын жол” атты студенттік ғылыми-практикалық конференцияға белсенді қатысқаны үшін алғыс білдіреді.

“Ресей халықтар достығы университеті” Жоғары кәсіптік білім берудің федералды мемлекеттік автономды білім беру мекемесі МДОжТ кафедрасының меңгерушісі профессор Н.И. Храпченковаға, “Bolashaq” академиясының Ізгілікті педагогика Орталығының барлық білім беру бағдарламаларының студенттеріне, МДОжТ кафедрасының профессор-оқытушы құрамынан Ж.М. Акпарова, Г.К. Бокижанова, Г.Т. Таликова, В.В.Бондаренко, Е.А.Голомазова, Р.Ж.Шалтаева, Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының профессоры Б.М.Ибраеваға ризашылығын білдіреді.