“Bolashaq” ТҮЛЕКТЕРІНІҢ КЕЗДЕСУІ

2019 жылы 16 қарашада “Bolashaq” академиясында барлық жылғы түлектердің бірінші кездесуі өтті.

2020 жылы “Bolashaq” академиясы өзінің 25 жылдық мерейтойын атап өтіп, осы кезеңде түрлі салаларда көптеген мамандар шығарылды.

Бұл кездесу барлық жылдардағы түлектерді Ассоциацияға біріктіруге арналған, оның мақсаты-ЖОО түлектері арасындағы серіктестік қарым-қатынасты дамыту, құндылықтар мен мүдделердің бірлігін сақтау, студенттер мен түлектердің корпоративтік бірлігін нығайту, Академияның Қазақстандық және халықаралық деңгейде беделін нығайту.

“Bolashaq” академиясының ректоры, профессор Қ. Н. Меңлібаев құттықтау сөз сөйледі.

Түлектер үшін мерекелік концерт ұсынылды, онда академия студенттері музыкалық нөмірлермен сөз сөйледі.

ТҮЛЕКТЕРМЕН КЕЗДЕСУ КЕШІНЕН ФОТОЛАРДЫ КӨРУ ЖӘНЕ КӨШІРІП АЛУ