Ұлттық валюта күніне арналған дөңгелек үстел

2019 жылдың 14 қарашасында ұлттық валюта күніне арналған дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстел жұмысына бизнес өкілдері қатысты: “Standard life” Қарағанды облыстық филиалының директоры М. М. Брико, “Қазақстан Халық Банкі” АҚ Қарағанды облыстық филиалының операциялық басқармасының бастығы С. С. Ракпанов, “Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі” АҚ Қарағанды облыстық филиалының консультанттары А. Аханова , Л. Қанатова, ОП 7м 04101 “Қаржы”магистранты Э. Спатаев.

Қонақтар ұйымның қызметі туралы айтып, компания өнімдерімен таныстырды, сондай-ақ барлық қатысушыларды келе жатқан қаржыгерлер мен ұлттық валюта күнімен құттықтады.

Одан әрі студенттер тақырып бойынша презентациялар ұсынды:

– “Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы” (Сағадиева А-гр. Ф19-2, Омаш І.- грФ 19-2);

– “Өзбекстанның ұлттық валютасы” (Абдукайимов С. ГрФ 18-2, Пардаева Г. грФ 19-2);

– “Теңгенің валюталық бағамы” (Сулейменова С. гр.Ф 18-1, Кисина З. гр.Ф 18-1).

“Қаржы” кафедрасы баршаңызды қаржыгерлер күнімен және ұлттық валюта күнімен құттықтайды және барлық қаржы тұрақтылығы мен қарқынды ақша ағындарын, табыс пен молшылық тілейді!

Қаржы “Кафедрасы”