“Bolashaq” Академиясының студенттері үшін мүмкіндіктер: “Teach for Qazaqstan” бағдарламасына қатысу

Құрметті “Bolashaq” Академиясының студенттері!

2007 жылы құрылған “Teach for All” жаһандық бастамасының бөлігі болып табылатын “Teach for Qazaqstan” білім беру бағдарламасына қатысудың бірегей мүмкіндігі ашылады. Бағдарламаның негізгі мақсаты-Қазақстанның барлық балаларына, әсіресе өңірлік мектептерде тең білім беру мүмкіндіктерін қамтамасыз ету.

2022 жылдан бастап “Teach for Qazaqstan” қоғамдық қоры жоғары оқу орындарының түлектері мен жас мамандар арасында еліміздің өңірлік мектептерінде мұғалім болып жұмыс істеу үшін конкурстық іріктеу өткізеді. Бұл бағдарлама студенттерді білім беру стандарттары мен тең мүмкіндіктерді жақсартуға ұмтылатын мұғалімдер қауымдастығының бір бөлігі болуға шабыттандыруға бағытталған.

Неліктен қатысуға тұрарлық?

Сіз жазғы педагогикалық курстан басталатын баға жетпес педагогикалық тәжірибе аласыз.
Сізде Қазақстанның болашақ ұрпақтарының дамуына нақты үлес қоса отырып, мектептерде жұмыс істеу мүмкіндігі болады.
Бағдарлама бакалавриат пен магистратура студенттерін қолдайды, бұл сізге білім беру мансабын бастауға жол ашады.
Бұл сіздің көшбасшылық қабілеттеріңізді көрсетуге және қоғамға оң өзгерістер әкелуге мүмкіндік.
Қалай қатысуға болады?

Бағдарлама ашықтық және меритократия қағидаттарына негізделген конкурстық іріктеуді ұсынады. Байқау және қатысу шарттары туралы көбірек білу үшін бағдарламаның веб-сайтындағы ресми ақпаратпен танысуға кеңес береміз: https://teachforqazaqstan.org/ru.

Балалардың ғана емес, өзіңіздің де өміріңізді өзгертетін бастаманың бір бөлігі болу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

“Teach for Qazaqstan” – ға қосылыңыз және Қазақстанның болашағына өз үлесіңізді қосыңыз!

Follow by EmailFacebookYOUTUBEInstagram