«Bolashaq» Академиясының барлық қызметкерлері үшін жаңа жылдық сыйлықтар

Қалыптасқан дәстүр бойынша “Bolashaq” академиясында қызметкерлері мен профессорлық-оқытушылар құрамы жаңа жылдық сыйлықтарға ие болды.

Бұл академияның  дәстүрі. Сыйлықтарды барлық қызметкерлер мен ПОҚ алады.

Академия бұл оқиғаны тағатсыздана күтуде. Өйткені бұл жаңа жылдың жақындауын сезу және мерекелік атмосфераға шығудың тамаша мүмкіндігі болып табылады.

Профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлер Академия әкімшілігіне сыйлықтар үшін алғыс білдіреді.

«Как мало надо человеку! Как много в этом малом жесте! Я о подарке нашим милым деткам. Я о большом внимании к человеку! Рахмет великий тем,кто ценит наш скромный труд во благо «Bolashaqa»!

Заң ғылымдары кафедрасының профессоры Кабжанов А. Т.

Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының ұжымы жаңа жылдық сыйлықтар үшін ЖОО әкімшілігіне алғысын білдіреді. Біз балалық шаққа барлық тілектерді орындауға үмітпен Кіргендей болдық!!! Үлкен рахмет!!! Барлық Жаңа жылыңызбен!!!

«Жаңа жылдық сыйлық – бұл жай ғана шуршающий целлофан пакеті емес, ол көптен күткен бақытты балалар мерекесі, көңілді, музыка, қуаныш, жарқын мерекеге сенім сезімін қайтарады. Мереке ұйымдастырушыларының еңбегі үшін, жарқын эмоциялар үшін рахмет».

Филология ғылымдарының кандидаты, профессор Диканбаева С. А

«Академияның жаңа жыл қарсаңында ұстаздар мен қызметкерлерге арнаған мерекелік сыйлығына алғысымызды білдіріп мына өлең жолдарын арнаймыз:

Кел, төрлет, Жаңа жылым. Құтты жылым. Өзіңді бүкіл елім күтті бүгін. Қарсы алдық сені еңселі еңбекпенен, Жарқырап әне алдымнан шықты күнім.

Жаңа жыл мерекесі құтты болсын, Әрқашан мерекелік көңіл болсын. Кеудеміз күмбірлеген жырға толып, Академия ұжымы, сыйлықпенен орта толсын».

Құрметпен қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының ұжымы

Благодарим администрацию академии за новогодние подарки! Каждый год вы возвращаете нас в детство и новогоднюю сказку!

Кафедра общественных дисциплин

“Масс-медиа” орталығының ұжымы жаңа жылды қарсы алуға дайын! Себебі “Bolashaq” академиясының басшылығы біз үшін жоғары деңгейдегі мерекелік кеш ұйымдастырды. Аталмыш кеште академия ұжы ән айтып, би биледі. Бұл біздің ауызбірлігімізді нығайтты. Бәрі мерекелік кешпен ғана аяқталған жоқ. Біз академия атынан мейірімге, махаббатқа толы сыйлық алдық. Орталық ұжымы зор алғыс білдіреді!