Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша әдістемелік семинарға қатысу

Педагогика кафедрасының қызметкерлері 2024 жылғы 27 наурызда “Еңбек ресурстарын дамыту орталығы” АҚ кәсіптік біліктілік жөніндегі ұлттық органы және ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары білім беруді дамыту ұлттық орталығы ұйымдастырған “Ұлттық біліктілік жүйесі” әдістемелік бөліміне қатысты. Бұл семинарда келесі мәселелер қамтылды:

• Кәсіптік стандарттар негізінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын әзірлеу мәселелері туралы
  • Білім беру бағдарламаларын әзірлеу кезінде кәсіби стандарттарды қолдану бойынша әдістемелік ұсынымдар жобасымен танысу
  • Skills Enbek Кәсіптік оқыту платформасында курстарды орналастыру.

Бұл ресурстар оқытушыларға кафедраның барлық білім беру бағдарламалары бойынша білім беру бағдарламалары мен көмекші оқу материалдарының контенті мен мазмұнын сапалы құрастыруға мүмкіндік береді.