Алғашқы сабақтар

Қарағанды қаласы, “МҰРАГЕР”мамандандырылған мектеп-интернатында қазақ тілі мен әдебиеті білім бағдарламасы бойынша К-20-1 тобының 23.01-12.05 аралығында өтетін педагогикалық практикасы басталды. Бірінші практика аптасы 23-27 қаңтар аралығында аяқталды. Студенттер мектептің ішкі тәртібімен танысты, оларға оқушылармен алғашқы жеке жұмыс және сынып жетекшілігі берілді. Оқыту процесіне қажетті басты құжаттар дайындалып, алғашқы сабақтар өткізілді.

Осы іс-тәжірибеден үйренеріміз, көкейге түйеріміз әлі де мол боларына нық сенімдіміз. Оқушылармен қарым-қатынас жасау, барлық баланың ойлау қабілетіне назар аударып, қалайда тақырыпты тиімді, әрі түсінікті жолмен үйретуді бірінші орынға қою керектігін түсініп білдік. Практика жетекшілерімізге алғыс айтамыз.

Жұрағат Аймарал

«Bolashaq» академиясының