6В04201 – “Құқықтану” ББ Ю-20-1,2 тобының өндірістік практикасының бекіту конференциясы

“Bolashaq” Академиясы ректорының 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 31 бұйрығына сәйкес Ю-20-1 және Ю-20-2 топтарының студенттері өндірістік практикаға жіберілді. Практикадан өтпес бұрын бекіту конференциясы өтті.

Конференцияға “Құқықтану” білім беру бағдарламасының төртінші курс студенттері, ОӘБ басшысы Г.Т. Таликова, практика бойынша жауапты Д.С. Сейтжанова және Құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының оқытушылары Д.Б. Нұртаева, І.А. Жүкен қатысты.

Конференцияның мақсаты – студенттерді практикадан өтуге дайындау. Практика жетекшілері студенттерді практиканың тақырыбымен, мақсатымен, міндеттерімен, мерзімдерімен және ұзақтығымен таныстырды, орындалуы тиіс тапсырмаларды түсіндірді, есепті құжаттаманы тапсырудың нақты мерзімдерін анықтады, студенттерді базалық мекемелер бойынша бөлді.

Практика базалары: Қарағанды қ. ПБ Михайлов полиция бөлімі, жеке сот орындаушысы Д.О. Сартаев, “ҚР ІІМ Қарағанды облысы полиция департаменті Осакаров ауданының полиция бөлімі” ММ, Теміртау қ. полиция басқармасының Шығыс полиция бөлімі, Қарағанды облысы атқарушы округінің жеке сот орындаушысы Д.Ж. Нұриманов болып табылады. Қарағанды облыстық адвокаттар алқасы, 2 Октябрь ауданының заң консультациясы, жеке сот орындаушысы Қарағанды облысы – Бушуева Ольга Владимировна, Қарағанды адвокаттар алқасы, Рустамбекова Г.Т., Ұлытау облысының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты, Қарағанды көлік прокуратурасы, Қарағанды облысы Осакаров ауданы ПБ, Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданының №2 аудандық соты, “Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қарағанды облысы полиция департаментінің Шет ауданы полиция бөлімі” мемлекеттік мекемесі.