Жастар және қазіргі замаңғы әлемдік мәселелер

Құрметті әріптестер, студенттер, магистранттар!

“Bolashaq” академиясы 2020 жылғы 28-ақпанда өтетін «Жастар және қазіргі замаңғы әлемдік мәселелер» тақырыбындағы студенттер, магистранттар, докторанттар мен жас ғалымдардың (халықаралық қатысуымен) республикалық ғылыми-практикалық конференция жұмысына  қатысуға шақырады.

Конференцияның жұмыс секциялары:

1. «Жастар және жаһандық заманауи мәселелер» қазақ ойшыларының құқықтық мұрасы (Әбу Насыр әл-Фараби, Абай Құнанбаев және басқалары) және заманауи әлемнің сын-қатерлері.
  2. Әлеуметтік-экономикалық даму векторлары: Ұлы Жібек жолы-Алтын Орда дәуірі – заманауи тиімді мемлекет.
  3. Педагогика және психология Абай Құнанбаевтан бастап Әбу Насыр аль-Фарабиге дейінгі қазіргі заман: өткенді сақтай отыра, келешекті жасаймыз.
  4. Көрнекті академик ойшылдардың шығармалары арқылы Қазақстанның рухани мәдениетін дамыту.
  5. Тұғырлы тұлғалардың рухани мұрасы және қазақ филологиясының инновациялық үрдістері.
  6. Қазіргі көпмәдениетті жағдайда студент жастардың белсенді азаматтық позициясын қалыптастыру.
  7. Әбу Насыр әл-Фарабидің философиялық мұрасы дүниеге бірттұтас көзқарасты қалыптасырудын тарихи алғышарты ретінде.
  8. Әбу Насыр әл-Фарабидің жаратылыстану және тарихи мұрасының өзекті мәселелері.

Конференция жұмысы қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде жүргізіледі.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫ ҰЙЫМДАСТЫРУ КОМИТЕТІНІҢ БАЙЛАНЫС ДЕРЕКТЕРІ

Конференцияның өткізілуіне байланысты жалпы деректер және ұйымдастыру мәселелері:

1. Ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі “Bolashaq” академиясының проректоры, педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор Смолькина Татьяна Петровна.

Жұмыс телефоны: +7(7212) 420425(ішкі. 085)

Ұялы тел.: +7 701 754 7526

E-mail: pedsalon@mail.ru

Мекен-жайы: Қазақстан Республикасы,100008, Қарағанды, Ерубаев – 16, 226 каб.

2. Ғылым және инновация бөлімінің маманы-

Смагулова Гульназ Сапаргалиевна

Жұмыс телефоны: +7(7212) 420425(ішкі. 041)

Ұялы тел.: +7 778 266 3539

E-mail: naza1801@mail.ru

Мекен-жайы: Қазақстан Республикасы,100008, Қарағанды, Ерубаев – 16, 201 каб.