“Үздік тәрбие мектебі – менің отбасым”атты дөңгелек үстел

06.04.2022 ж. “Bolashaq” академиясының фармацевтикалық пәндер кафедрасында “Үздік тәрбие мектебі –менің отбасым” тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Бұл өзекті тақырып аудиториядағы барлық қатысушыларға әсер етті. Дөңгелек үстел студенттерді отбасылық салт-дәстүрлермен таныстыру мақсатында өткізілді. Қатысушылардың арасында басқа мамандықтардың студенттері де шақырылды. Дөңгелек үстелге қатысушылар өздерінің ұрандары мен команда атауларын (Ізгілік, Family, Табыс) ұсынған 3 топқа бөлінді.  Жүргізушілер түрлі тапсырмалармен слайдтар көрсетті. Балалардың отбасылық дәстүрлерді қаншалықты жақсы білетіні қуантады. Қойылған міндеттерді талдау кезінде қатысушыларды қызу талқылау Өзбекстаннан келген студенттерді де қызықтырды. Қазылар алқасының қорытындысы бойынша: 1 орынды – Family, 2 орынды – Табыс, 3 орынды – Ізгілік тобы иемденді. Жеңімпаздарға сыйлықтар мен грамоталар табысталды.

Кафедра атынан дөңгелек үстел ұйымдастырушыларына осы іс-шараны өткізуге жауапкершілікпен қараған ФМ 19-2 тобына алғыс айтқымыз келеді.