Заң консультанттары палаталарының республикалық қауымдастығы төрағасының тұсаукесеріне қатысу

2022 жылғы 3 маусымда сағат 16.00-де Қарағанды облысы Әділет департаментінің ғимаратында “Қазақстан заң-кеңес” заң консультанттары палаталарының республикалық қауымдастығының төрағасы Фарид Бахтияр оглы Алиевтің “Қазақстан заң-кеңес ” ЗТБ әзірлеген “Заң мамандығының тұжырымдамасын дамыту және талап етілген ұйымның заң мамандығын дамыту саласындағы заң шығармашылығы бастамалары” тақырыбында презентациясы өтті.

Тұсаукесерге қаланың заң жұртшылығының өкілдері, атап айтқанда, Әділет департаментінің қызметкерлері, жоғары оқу орындарының, колледждердің заңгерлері, прокурорлар, судьялар, адвокаттар, заң консультанттары, нотариустар, сот орындаушылары, тергеушілер және т.б. Қарағанды қаласының заңгерлері қатысты. Біздің академиядан заң пәндері кафедрасының меңгерушісі Ақылбек Тайболатұлы Қабжанов және екінші курс магистранты Оразалы Ардақович Жанзақов белсенді қатысты.