Семинар

22 қарашада шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстары бойынша дипломдық жұмыстар мен ғылыми мақалаларды жазу, құрылымдау бойынша ережелер мен қадамдарды түсіндіру мақсатында оқыту семинарын өткізді.

Семинарға бітіруші курс студенттері, олардың ғылыми жетекшілері, сондай-ақ биыл курстық жұмыстарды жазатын студенттер қатысты.

Блум таксономиясы арқылы ғылыми мақала жазу әдісі қарастырылды. Сонымен қатар, студенттер ғылыми жетекшінің рөлі туралы хабардар болды, ол зерттеу тақырыбының соңғы нұсқасын бекіту, оның өзектілігі, мәселелері мен жаңалығы, сондай-ақ студенттерге дипломдық жұмыстарды қатаң белгіленген мерзімде жазу мен тапсыру жауапкершілігі туралы түсіндірілді.

Барлық студенттерге тағы да хабарласамыз: сізге түсініксіз нәрселердің барлығын сұраңыз, жақындаңыз, жазыңыз, қоңырау шалыңыз, сұрақтар қойыңыз – сізге техникалық қолдау көрсетіледі және барлық қажетті түсініктемелер беріледі.

Жеңіліс-бұл жеңіс! Сондықтан дұрыс жасауға қорықпаңыз, істеу уақыты!

ТжӘИ кафедрасының аға оқытушысы А.Н.Калижанова