Құрметті студенттер, оқытушылар, “Bolashaq” академиясының қызметкерлері!

Сіздерді жаңа оқу жылының қарсаңында үлкен қуанышпен қарсы аламыз! Жазғы демалыс бәрімізге көптен күткен демалысқа, ойлануға және жаңа идеяларға уақыт берді. Енді біз оқу жетістіктеріне, ғылыми жаңалықтарға және шығармашылық жетістіктерге жаңа күшпен дайынбыз.

Өткен жыл біздің бәріміз үшін сынақтар мен жеңістерге толы уақыт болды. Біз оқуда, ғылыми қызметте және қоғамдық өмірде ерекше нәтижелерге қол жеткізген студенттерімізді мақтан тұтамыз. Академия оқытушылары мен қызметкерлері қиын жағдайларда да ыңғайлы және тиімді оқу жағдайларын жасауға барынша күш салды.

Бұл жаңа оқу жылы біздің алдымызда жаңа көкжиектер ашады. Бұл ең батыл жоспарлар мен идеяларды жүзеге асырудың, өзін-өзі дамыту мен кәсіби өсудің уақыты. Біз білім беру бағдарламаларын жетілдіруді, заманауи технологияларды енгізуді және сіздерге оқыту мен дамыту үшін ең жақсы мүмкіндіктер беру барысында халықаралық байланыстарды дамытуды жалғастырамыз.

Біздің алдымызда көптеген қызықты оқиғалар — ғылыми конференциялар, мәдени іс-шаралар, спорттық жарыстар және тағы басқа да істер күтіп тұр. Сіздердің әрқайсыларыңыз біздің оқу орнында көңілден шығатындай білім алатындықтарыңызға және Академияның дамуына өз үлесіңізді қоса алатынына сенімдіміз.

Сіздерге оқуда сәттілік, мықты денсаулық, сарқылмас қуат және жылы көңіл-күй тілейміз! Бұл оқу жылы Сіз үшін үлкен жетістіктер, қызықты жаңалықтар мен жарқын әсерлер уақыты болсын.

“Bolashaq” Академиясының сайт редакциясы Академия кафедралары мен студенттерімізден оқырмандарымызбен бөліскіңіз келетін жаңалықтарды, қызықты ақпарат пен материалдарды асыға күтеді. Сіздің белсенділігіңіз бен қатысуыңыз бізге сайтты жарқын әрі қызықты етуге көмектеседі!

Құрметпен және ізгі тілектермен,
“Bolashaq”Академиясы