20 сәуірде Мәскеу қ. РХДУ-да “ОРЫС ТІЛІ: ТҰЛҒА, МӘДЕНИЕТ, МАМАНДЫҚ” Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Конференцияның мақсаттары мен міндеттері:

-Кәсіптік саладағы филологиялық емес мамандықтар студенттерінің ғылыми-зерттеу қызметін орыс тілінде ынталандыру;

-жоғары оқу орындары, кафедралар, жас зерттеушілер арасындағы ғылыми және академиялық байланыстарды дамыту және жетілдіру.

Мәскеу қ.РХДУ-дің шақыруымен жыл сайынғы конференцияларға біздің Академиядан Педагогика және психология, Құқықтану, Қаржы, ПМНО, ДОВ сияқты түрлі білім беру бағдарламаларының студенттері қатысты.

Осы конференцияда 6В10101- “Фармация” беру бағдарламасының студенттері өздерінің ғылыми ізденістерімен сөз сөйледі:

1.Оразғали Айжан (ФМ-22-1). Дәріханалардың заманауи дизайны.

2.Даноян Виктория Эдуардовна (ФМ-21-1). Ашытылған сүт тағамдарын санитарлық-микробиологиялық зерттеу.

3.Селиванов Георгий Андреевич (ФМ-20-1). Фармацевтің коммуникативті дағдылары

Конференцияның салтанатты ашылуынан кейін әр түрлі елдердің қатысушылары құттықтау сөз сөйледі. Академия атынан медицина ғылымдарының кандидаты, доцент, фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі Пахомова Дамира Кеңесқызы және “Bolashaq” Академиясының гуманитарлық педагогика орталығының директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра доценті Бокижанова Галина Қасқарбекқызы сөйледі. Осыдан кейін барлық қатысушылар баяндама жасады. Студент Селиванов Григорий Андреевичтің баяндамасы фармацевттің коммуникативтік дағдыларына арналды. Даноян Виктория Эдуардовнаның студенттік ғылыми жұмысы зерттеудің микробиологиялық әдістеріне қатысты болды. Бактериоскопия әдісі арқылы ацидофильді айранның сүт қышқылы микрофлорасының құрамы зерттелді. Орзағали Айжан барлық талаптарға сай келетін дәріханалардың заманауи дизайнын ұсынды.

Барлық баяндамалар тыңдалды және өте жоғары бағаланды. Баяндамашылардың кәсіби терминологияны жақсы меңгергені атап өтілді.

Студенттер мен олардың ғылыми жетекшілерін конференцияда табысты сөйлеген сөздерімен құттықтаймыз! Шығармашылық және ғылыми жетістіктер тілейміз!