Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының түлектерімен кездесу

2022 жылдың 28 ақпанында Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының ПОҚ онлайн режимінде Skype платформасында “Bolashaq”академиясының түлектерімен кездесу ұйымдастырып, сұхбат өткізді.

Сұхбатқа әр жылдардағы : 2014, 2016, 2017, 2019, 2020, 2021 ж.ж. түлектер қатысты.

Біздің түлектер білім беру бағдарламасының бейіні бойынша табысты жұмыс істейді және практикалық қызметке әлі кіріспеген студенттермен қандай кеңестермен бөлісуге болатынын бір адамдай біледі деп айтуға болады.

Түлектер сұрақтарға жауап берді, “Bolashaq” академиясында оқу кезеңінің қызықты тарихын еске алды, өздерінің кәсіби жетістіктері туралы айтты.

“Bolashaq” академиясының түлектері – біздің мақтанышымыз. Олар білім беру жүйесінде жұмыс істейді, табысты мансап құрып, кәсіби салада танылуға қол жеткізеді. Олардың көпшілігі мектепке дейінгі ұйымдардың әдіскерлері мен директорлары болып жұмыс істейді.

Іс-шара достық және шығармашылық атмосферада өтті, түлектер кейіннен де осындай кездесулерге қатысуға ниет білдірді.

Іс-шара “Bolashaq”Академиясына арналған көптеген жылы сөздермен аяқталды.

Жаңа кездесулерге дейін, құрметті түлектер!