ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЖОО АРАЛЫҚ СТУДЕНТТІК ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ

20 сәуірде орыс тілі Институтының, медициналық институттың, аграрлық-технологиялық институттың және Орыс тілі институтының орыс тілі кафедрасының қатысуымен Мәскеу қаласындағы Ресей халықтар достығы университетінің базасында онлайн-режимде Халықаралық ЖОО аралық студенттік ғылыми-практикалық конференция өтті. Конференция әртүрлі кәсіби салаларда орыс тілін меңгеруге арналды. Оған әлемнің түрлі университеттерінің өкілдері қатысты.

“Bolashaq” Академиясынан конференцияға фармацевтикалық пәндер кафедрасынан қатысқан студенттер: Селиванов Г., Фм-20-1 тобы, Даноян В., Фм 21-1 тобы, Оразғали А., Фм 22-1 тобы.

Конференцияның салтанатты ашылуынан кейін әр түрлі елдердің қатысушылары құттықтау сөз сөйледі. Академиядан: медицина ғылымдарының кандидаты, доцент, фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі Пахомова Дамира Кеңесқызы және “Bolashaq” Академиясының гуманитарлық педагогика орталығының директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра доценті Бокижанова Галина Қасқарбекқызы. Осыдан кейін барлық қатысушылар баяндама жасады. Студент Селиванов Григорий Андреевичтің баяндамасы фармацевтің коммуникативтік дағдыларына арналды. Даноян Виктория Эдуардовнаның студенттік ғылыми жұмысы зерттеудің микробиологиялық әдістеріне қатысты болды. Бактериоскопия әдісі арқылы ацидофильді айранның сүт қышқылы микрофлорасының құрамы зерттелді. Орзағали Айжан барлық талаптарға сай келетін дәріханалардың заманауи дизайнын ұсынды.

Барлық баяндамалар тыңдалды және өте жоғары бағаланды. Қатысушылардың кәсіби терминологияны жақсы меңгергені атап өтілді.