“Bolashaq” академиясы студенттерінің Өзбекстан елшісімен кездесуі

2018 жылдың 18 қазанында “Bolashaq” академиясына Өзбекстан Республикасының Төтенше және Өкілетті Елшісі Саидикрам Пархатович Ниязходжаев келді.

Бұл “Bolashaq” академиясына Өзбекстан елшісінің алғашқы сапары.

Саидикрам Пархатович Академия студенттерімен кездесіп, жақсы және достық жағдайда сұрақтарға жауап берді.

Ғылыми кеңестің шешімімен Сафикрам Пархатович Ниязходжаевқа “Bolashaq” академиясының құрметті профессоры атағы берілді .

Uzdaily

“Қазақстанның Өзбекстандағы жылы стратегиялық әріптестіктің қарқынды дамып келе жатқан қарым-қатынасын, сенім артып келе жатқанын, өзара қолдауды, біздің елдеріміз арасындағы бауырластықтың ажырамаушылығын куәландырады. Бұл айтулы оқиға екі халықтың мәңгілік және шынайы достығының, мәдени және рухани ортақтығының символы болып табылады”, – деді Шавкат Мирзиеев.

Біздің халықтарымыз әрқашан бір-біріне тірек болып қызмет етті, бірге сын-қатерлерге қарсы тұрды, ал бүгін бірге ортақ болашақ құрып жатыр.