Бірінші курс студенті – 2021 жылғы самбодан Азия чемпионы!

Ташкенттегі самбодан Азия чемпионаты мен самбодан жастар арасындағы Азия біріншілігінде “Bolashaq” академиясының 6В042010 – Құқықтану білім беру бағдарламасының бірінші курс Ю – 20-2 тобының студенті 88 кг салмақ дәрежесінде алтын медальға ие болды.

Жарыс жасөспірімдер, жастар және ересектер арасында өтті. Үздік атағы үшін бүкіл құрлықтың самбистері күресті.

Комитеттің мәліметінше, чемпионатқа әлемнің 16 елінен 400-ге жуық спортшы қатысты.

Біздің студентті осы жоғары жетістікпен шын жүректен құттықтаймыз және одан да үлкен нәтижелерге қол жеткізуге болатынына сенімдіміз!

Біздің студентті осы жоғары жетістікпен шын жүректен құттықтаймыз және одан да үлкен нәтижелерге қол жеткізе алатынына сенімдіміз!