Қарағанды облысының оқушылары арасындағы Республикалық олимпиадаға қатысу

Ағымдағы жылдың 28-29 наурыз аралығында заң пәндері кафедрасының меңгерушісі Ақылбек Тайболатұлы Қабжанов “Сарыарқа дарыны” аймақтық ғылыми-әдістемелік орталығының шақыруымен республикалық олимпиаданың жыл сайынғы аймақтық кезеңіне, “Құқық негіздері” секциясының қазылар алқасының төрағасы ретінде қатысты.

Іс-шара Қарағанды экономикалық университетінің қабырғасында өтті. Байқаудың облыстық кезеңіне елуден астам оқушы қатысты, олардың бір бөлігі ауа-райына байланысты тікелей қатыса алмады.
Қарағанды облысының 9-11 сынып оқушылары қатысты. Байқау жеңімпаздары республикалық кезеңде аймақ намысын қорғайтын болады.

Олимпиада екі кезеңде өтті. Біріншісі – құқықтық тақырыптағы эссе байқауы, екіншісі-ұлттық заңнама негіздерін білуге арналған тестілеу.
Прокторинг түріндегі академиялық адалдық үшін қабылданып жатқан күрес шаралары аясында осындай іс-шаралар қазіргі мектеп оқушысына көптеген қиындықтар туғызады, дегенмен оқушылар тырысады, тәжірибе жинақтайды және біз конкурсанттарымыз конкурстың республикалық кезеңінде тапсырмаларды абыроймен орындайтынына сенімдіміз!
Сәттілік, оқушылар!