Қарағанды қаласының күніне арналған Педагогика және психология кафедрасы эдвайзерлерінің ашық кураторлық сағаты

2021 жылдың 8 ақпанында ZOOM платформасында Қарағанды қаласы күніне арналған “Қарағанды – шахтерлер қаласы” атты ашық кураторлық сағат өтті. Шараға”6В01101 – Педагогика және психология” білім беру бағдарламасының күндізгі бөлімінің барлық студенттері, кафедра меңгерушісі Асакаева Д.С., аға эдвайзер Мекадилова С. К. және топ эдвайзерлері Шегай А.К. және Шутенова С. С. қатысты.

Онлайн-викторина бірнеше бөлімнен тұрды: ” Тарихи бөлім”,” Танымал тұлғалар мен танымал ғимараттар”,”Географиялық бөлім”.

Студенттер белсенділік пен қызығушылық танытты, қала тарихындағы жаңа фактілер мен оқиғаларды атап өтті. Шара соңында 2 курс студенттері Перепечкина Карина мен Назарова Дильназ қала күніне орай өлеңдер оқыды.

День города – праздник особый, когда мы роднимся душой,
И добрым родительским домом считаем мы город родной.
И большего счастья не просим, чем счастье свой город любить.
Какие чудесные люди – других и не может здесь быть!
Когда мы говорим — Караганда,
Мы видим город, выросший в пустыне,
Где раньше в чахлых зарослях полыни
Была находкой сказочной вода.

Барлық тұрғындар мен қонақтарды қала күнімен құттықтаймыз!