American English Mocs Facilitator ‘ s Training бағдарламасы аясында кездесу

2019 жылы 25 қарашада Шымкент қаласындағы Мирас университетінде АҚШ Елшілігінің және Орта Азиядағы ағылшын тілінің аймақтық кеңсесінің (RELO) қолдауымен American English Mocs Facilitator ‘ s Training бағдарламасы қатысушыларының кездесуі өтті. Бағдарламаға қатысушылардың бірі біліктілікті арттыру орталығының директоры Анна Николаевна Калижанова болды.

Бағдарламаның мақсаты-болашақ және жұмыс істеп тұрған ағылшын тілі мұғалімдерінің STEM және Digital Literacy сияқты салаларда ағылшын тілінің деңгейін жақсарту үшін бұқаралық ашық онлайн курстар үшін материалдарды әзірлеу және пайдалану.

Бұл материалдар мәтіндермен жұмыс істеудің дидактикалық принциптеріне толық сәйкес келеді, бұл болашақ педагогтар мен IELTS халықаралық емтиханын тапсырғысы келетіндерге пайдалы болады.

Материалдар мүлдем тегін беріледі, ал бағдарлама аяқталғаннан кейін оның қатысушылары Қазақстандағы ағылшын тілі мұғалімдері ассоциациясынан және RELO сертификатын алады. Жалғыз шарт-бағдарлама фасилитаторлары өткізетін пікірталастар-сессияларға қатысу болып табылады.

Шт және МК кафедрасы барлық ниет білдірушілерді шақырады: студенттерді, мектеп мұғалімдері мен оқытушыларды АҚШ елшілігінен бағдарламаға қатысуға шақырады.