“Мемлекеттік-құқықтық жүйелердің эволюциясы” халықаралық қатысуымен Бүкілресейлік ҒПК

Сіздерді 20 жылдың 2020 қарашасында өтетін “Мемлекеттік-құқықтық жүйелердің эволюциясы” халықаралық қатысуымен бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырамыз.

Өтетін орны-Хакасия Республикасы, Абакан қаласы, Ленин даңғылы, 92/1 үй, “Н. Ф.Катанов атындағы Хакас мемлекеттік университеті.”.

Конференцияның мақсаты мемлекеттік-құқықтық жүйелердің қалыптасуы мен жұмыс істеуін, Ресейдегі және шет елдердегі құқық институттары мен мемлекеттің даму мәселелерін талдау болып табылады.

Конференцияға қатысу формасы: баяндама және тезистер немесе мақалалар жариялау арқылы, күндізгі, сырттай түрде.

Конференцияға қатысу шарттары: конференцияға қатысқысы келетіндер 2020 жылдың 16 қазанына дейін конференцияға қатысуға өтініш жіберуі керек (№1 қосымша) /егер бірнеше автор болса, онда өтінімдер әр авторға жеке толтырылады/, мақала мәтіні (№2 қосымшаға сәйкес жасалған) және ғылыми жетекшінің сканерленген ұсынысы аспирантура және студенттік мақалалар үшін (Н. Ф. Катановатындағы ХМУ дан тыс жұмыстар үшін). -ғылыми жетекшінің жұмыс орны немесе автордың оқу орны бойынша куәландырылған) тек электронды пошта арқылы: sagalakov_ea@khsu.ru.