Тіл мәртебесі – ел мәртебесі

«Қазақ тілін қоғамдағы лайықты орнына көтеріп, мәртебесін одан әрі арттыру өзекті мәселе. Тәуелсіздік жылдары ана тілімізді дамыту жолында едәуір оң өзгерістер орын алды, осы үрдісті жалғастыра беруіміз қажет», – деп ҚР Президенті Қ.Тоқаев айтқандай, 2020 жылдың 28 қазанында өткен Ғылыми кеңесте «Bolashaq» академиясының ректоры Қ.Меңлібаев жылдық есебін мемлекеттік тілде баяндауы – Мемлекет басшысының Тіл туралы саясатын жүзеге асырудағы келелі іс. Академияның студенттері қазақ тілінің одан әрі қарай дәріптелуін қолдап,  ұлттық тілді құрметтеу әрбір қазақ орындауға тиіс маңызды міндет деп есептейді.

К-17-1 тобының студенті Ашамаева Ақгүл