Сыбайлас жемқорлыққа қарсы пікірсайыс

2020 жылдың 22 қазанында Microsoft Teams платформасында онлайн режимінде “Bolashaq”академиясының студенттері арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы пікірталас өтті.

Пікірсайыстар өткізу жастардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестегі азаматтық ұстанымын жандандыруға, мемлекетте тәртіп орнату үшін жауапкершілік сезімін дамытуға, азаматтардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы қалыптастыруға, ЕҚЫҰ-ға төрағалық ету қарсаңында Қазақстанның имиджін арттыруға, инвестициялық ахуалды жақсартуға, азаматтық қоғам қатысушыларын Мемлекет басшысының идеялары мен саясаты төңірегінде біріктіруге бағытталған.

Пікірталасты “Bolashaq” академиясының проректоры, ақпараттық-ағартушылық штаб мүшесі Ботагөз Тельманқызы Ахметова жүргізді.

Студенттер әр түрлі жағдаяттық міндеттерді қарастырды, олардың мақсаты – сыбайлас жемқорлық әрекеттерінің құрамын анықтау немесе оның болмауы, ал болған жағдайда – сыбайлас жемқорлық қылмыс объектілері жауапкершілігінің болуы.