Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы

2020 жылдың 14 қарашасында онлайн режимінде Zoom платформасында “№ 1 Гимназия” КММ-мен кәсіби бағдарлау жұмысы жүргізілді. Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының оқытушылары оқушылар мен ата-аналар қатысқан, барлығы 40 қатысушы қатысқан гимназияның кәсіптік бағдар беру сағатына қосыла алды.

Қатысушыларға “Bolashaq” академиясы туралы жарнамалық ролик, шетел тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы туралы бейнематериал түрінде күндізгі және сырттай – қашықтықтан оқыту бөлімі студенттерінің қатысуымен ақпарат берілді.

Сондай-ақ ауызша хабарлау үшін Ин-17-1,2 топтарының күндізгі бөлімінің студенттері тартылды.

Биылғы оқу жылында оқушылармен кездесу алғаш рет өткізіліп отыр. Біздің академияның студенттері өз құрдастарымен сөйлесе отырып, кафедра туралы, оқу туралы, мүмкіндіктері туралы, оларды оқу процесіне, ғылыми жұмысқа және “Bolashaq”академиясының өмірінің басқа салаларына тарту туралы сұрақтарға жауап беруге дайын болды.

Академия студенттері гимназия оқушылары мен олардың ата-аналарына білікті, тәжірибелі оқытушылар, студенттердің жетістіктері мен жүлделі орындар туралы айтып берді.

Оқушылар мен ата-аналарды ұсынылған ақпарат қызықтырды. Гимназия базасында шетел тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының филиалы жұмыс істейді, көптеген түлектер осы жерде жұмыс істеді және қазіргі уақытта жұмыс істейді.

Оқушылар мен ата-аналар қайта кездесуге ниет білдірді.

“№1 гимназия” КММ атынан Гусева Наталья Викторовнаға және кафедра филиалының жетекшісі Рахимбаева Баян Турабековнаға алғысымызды білдіреміз.