“ПАРАГРАФ” ақпараттық жүйесі бойынша дәріс-презентация

“Bolashaq” академиясы ақысыз негізде “ПАРАГРАФ” ақпараттық жүйесімен ынтымақтастық туралы шарт жасасты.

2 қазан күні Қарағанды қаласындағы “Параграф” АЖ Аймақтық өкілдігінің тұтынушыларымен жұмыс жөніндегі менеджері Лариса Викторовна Панфилова Академия кітапханасының оқу залында біздің оқытушылар мен студенттерді “Параграф”АЖ-мен таныстыру және оқыту мақсатында дәріс-таныстырылымын өткізді.

“Параграф” АЖ – бұл бірнеше ақпараттық блоктарды біріктірген бірегей анықтамалық жүйе – заңгерлер, бухгалтерлер мен медиктер үшін ерекше. Әр адамға күнделікті қажетті анықтамалық ақпаратқа дейін бар. Оған мемлекеттік мекемелердің, коммуналдық қызметтердің, әлеуметтік сала мен қызмет көрсету саласында жұмыс істейтін ұйымдардың мекен-жайлары мен телефондары және т.б. кіреді. «Бұл жүйені тек заңгерлер ғана пайдалана алады» дейді.

“ПАРАГРАФ” АЖ-ға кіру академияның әкімшілік корпусында жүзеге асырылады.

“Параграф” ақпараттық жүйесі-іскерлік ақпаратты ұсыну стандарттарының неғұрлым жоғары деңгейін белгілейтін мүлдем жаңа ақпараттық және технологиялық шешімдер кешені.

Дәріске қатысқан студенттер мен педагогтарға ақпараттық жүйемен жұмыс істеу ұнады.

Алғысымызды білдіреміз Лариса Викторовнаға үшін жақсы дәріс оқыды.