Мектеп түлектеріне арналған кәсіптік бағдар беру жұмысы

2022 жылғы 28 қарашада «Педагогика» кафедрасының  аға оқытушысы К.А.Сарбасова, «Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация» кафедрасының доценті, ф.ғ.к. Г. Ш. Оразгалиева, «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Н. К. Қасетова және «Фармация» кафедрасының аға оқытушысы Д. С.Тутай Ахмет Байтұрсынұлы атындағы мектеп – гимназияның 11 сынып оқушыларымен  кәсіби бағдар жұмысын өткізілді.

Кездесу барысында Қазақстанның жоғары оқу орындары арасындағы «Bolashaq» академиясының орны, оның соңғы жылдардағы республикалық рейтингтегі ең жоғары деңгейлері, студенттер саны, білім беру нысандары, білім сапасы туралы ақпарат ұсынылды. Сондай-ақ білім сапасы, бакалавр дипломы, халықаралық қатынастар, оқу процестері мен жетістіктері туралы мәліметтер айтылды.Академиямыздың негізгі бәсекелестік артықшылықтары, білім беру бағдарламалары, білім беру нысандары айтылды, кездесу соңында оқушылар сұрақтар қойып, оларға жауап берді.

Төлем туралы, оқу мерзімі және құжаттарды қабылдау ережелері туралы сұрақтар қойылды.

Кездесу барысында оқушыларға буклеттер табысталды.