Мұғалімдер күні құтты болсын!

Бүгін, осы ерекше күні мен сіздерді Мұғалімдер күнімен құттықтағым келеді. Бұл мереке тек қуаныш пен жылы сөздерді арнау себебі ғана емес, сонымен қатар өзін жоғары білім мен ғылымға арнағандарға ризашылық пен құрмет көрсету мүмкіндігі.

Оқытушылық қызмет-бұл жай ғана жұмыс емес, бұл бізден білім мен құзыреттілікті, сонымен қатар педагогикалық даналықты, толеранттылықты және білім беру ісіне берілгендікті талап ететін кәсіп. Сіздеркүн сайын жас ұрпақтың болашағына әсер етіп, олардың әлеуетін ашуға және болашақ сынақтарға дайындалуға көмектесесіздер.

Біздің мұғалімдер мен оқытушылар біздің академияның негізі болып табылады. Сіздер студенттеріміздің білім мен ғылым мәдениетін қалыптастыру, олардың дамуы үшін еңбек ете отырып еліміздің болашағына үлкен үлес қосасыз.

Бүкіл кафедра атынан мен сіздерге қиын, бірақ игілікті жұмысыңыз үшін алғыс айтқым келеді. Сіздер бәрімізге шабыт бересіздер және біз осы команданың бір бөлігі екенімізді мақтан тұтамыз.

Мереке құтты болсын, құрметті әріптестер! Сіздерге зор денсаулық, бақыт, шығармашылық табыс және білім берудің ортақ миссиясында жаңа жетістіктер тілеймін.

Құрметпен, ЖББ кафедра меңгерушісі Ирина Юрьевна Григорчук .