“ЛиМоНаД” студенттік газетінің кезекті нөмірі

Қазан 2020
Құрметті достар!

Сіздердің назарларыңызға біздің студенттік “ЛиМоНаД”газетінің кезекті нөмірін қуана ұсынамыз.

“Болашаққа 25” айдары оқырмандарымен әр жылдардағы түлектердің естеліктерімен бөліседі. Сондай-ақ, “Bolashaq”академиясының қызметкерлері өз естеліктерімен және тілектерімен бөліседі.

Біз пандемияға байланысты шектеу режимінде өз қызметімізді жалғастырамыз. Нөмірде өткен айдың онлайн оқиғалары: конкурстар, конференциялар, тақырыптық кездесулер және басқа да іс-шаралар көрініс табады.

“Болашақтан бастау алған” айдарының қонағы Педагогика және психология кафедрасының түлегі болды.

“Bolashaq” академиясы covid-19 КВИ ауруының өсуіне байланысты санитарлық нормаларды сақтауды, бетперде киюді және әлеуметтік алыстауды сақтауды еске салады.

Осы және басқа да оқиғаларды “ЛиМоНаД” студенттік газетінің беттерінен оқи аласыз.

Жағымды жаңалықтармен танысыңыз!