Кураторлық тәрбие сағаты: “Ақтабан шұбырынды – Алқакөл сұлама”

2023 жылдың 21 сәуірінде Педагогика кафедрасының эдвайзері В.А.Байбекова және С.К.Мекадилова  ПиП-19-2,ПиП-20-2, ПиП-22-2,  ПМНО-20-2,ПМНО 22 – 2  тобының студенттерімен “Ақтабан шұбырынды – Алқакөл сұлама” тақырыбында кураторлық  тәрбие сағатын өткізді.

Кураторлық тәрбие  сағатының  мақсаты:

Отан тарихы арқылы студенттерді Отансүйгіштікке, елжандылыққа тәрбиелеу, студенттердің өткен тарихымызға деген ұлттық көзқарасын қалыптастыру.

Ақтабан шұбырынды – Алқакөл сұлама – қазақ халқының тарихындағы ащы қасірет, 1723 – 1725 ж.ж аралығында Отан басынан өткен аса қайғылы кезең.

Студенттерге өзіміздің отандық ұлы батырларымыз бен хандарымыздың біз үшін істеген ерлігін ұмытпауымыз керектігі , оны дәріптеп, әрдайым есте ұстауымыз қажет екендігі туралы айтылды.