Кәсіби бағдар беру жұмысы

11.12.2023 ж. «Bolashaq» Академиясы Фармацевтикалық пәндер кафедрасының аға оқытушысы Темиреева К.С. және 5 курс студенті Асанова Г.К. Қарағанды Медициналық Интерколледжі фармацевтикалық факультеттерінің студенттеріне кәсіби бағдар беру жұмысын өткізді. Жалпы 1,2,3 курс бойынша студенттер саны-110, оның ішінде  3- курс бітіретін студенттердің саны-50. Кәсіби бағдар беру жұмысы 3-курс студенттері арасында өткізілді.Осы шараға ФМ-16-2 тобында оқыған «Bolashaq» Академиясының түлегі Ағабекова Диана Бақытжановна қатысты.  Қазіргі таңда Интерколледжде «Фармакология» пәнінен сабақ береді.  Кәсіби бағдар беру кезінде бітіретін топтың студенттері бірқатар сұрақтар қойды; Білім беру бағдарламасы бойынша мамандыққа қысқартылған оқыту формасына қабылдау ережесі туралы ақпарат берілді. Сонымен қатар, студенттер оқу ақысы, қабылдау ережесі, оқытудың ұзақтығы бойынша сұрақтар қойды. Студенттердің қойылған сұрақтарына толық жауап берілді. Шараны өткізу барысында «Bolashaq» Академиясының дайындаған ақпараттық материалдары таратылды.