“АҒЫЛШЫН ТІЛІНДЕГІ ӘДЕБИЕТТЕГІ СТРАТЕГИЯЛЫҚ ОЙЛАУ МАЗМҰНЫ” тақырыбында ашық кураторлық сағат

Ағылшын тілін үйрену қаншалықты оңай?

Бұл сұрақ барлық мамандықтар үшін өте маңызды болғандықтан, 21 сәуірдегі ашық кураторлық сағат осы тақырыпқа арналды.

1, 2 және 3 курс студенттерімен диалог барысында кураторлар Т.В. Марышкина мен М.К. Абдрешева ағылшын тілін нәтижелі оқытудың негізгі принциптерін, ықтимал проблемалар мен қателерді, сондай-ақ оларды болдырмау жолдарын белгіледі. Студенттер ағылшын тілін жақсарту үшін қандай ресурстарды пайдаланатындығымен бөлісті. Кураторлық сағаттың негізгі қорытындысында кез-келген студенттерді қызықтыратын саладан жаңа ақпарат іздей отырып, ағылшын тіліндегі қарым-қатынастан мүмкіндігінше көп тәжірибе алу, өз ойларымен бөлісу қажеттігі айтылды.