4-ші курс Студенттерінің кәсіби практикасын арттыру бойынша қортынды конференция. ББ 6В01702 – “Шет тілі: екі шет тілі” кафедрасы Шет тілдер және мәдениетаралық қарым-қатынас

2019-2020 оқу жылының 21 сәуірінде Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы “Bolashaq” академиясының білім беру бөлімінің өкілі Ж. М. Қонысбаеваның қатысуымен Skype бағдарламасы бойынша ИН-16-1, ИН-16-2 тобының студенттерімен on-line режимінде өндірістік (педагогикалық) практиканың қорытынды конференциясын өткізді.

ИН-16-1, ИН-16-2 тобының студенттері 27 қаңтар мен 3 сәуір аралығында 17 студент Жалпы контингентімен кәсіптік өндірістік (педагогикалық) тәжірибеден өтті. Кафедраның практика жетекшісі болып аға оқытушы Д. Ж. Толуспаева тағайындалды..
4 курс орыс бөлімінің студенттері “№1 Гимназия”КММ тәжірибеден өтті.

Қазақ бөлімінің 4 курс студенттері “№39 Гимназия ” КММ тәжірибеден өтті. М. Жұмабаев атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты ” КММ “Жамбыл Қарағанды қ.
Кафедра студенттері орта және жоғары буында ағылшын тілі бойынша мектеп мұғалімдері рөлінде сабақ өткізді. Сабақ барысында оқытудың әртүрлі әдістері мен технологиялары қолданылды және оқушыларды оқытудың жаңартылған бағдарламасы бойынша Критериалды бағалады.

Сонымен қатар сыныптан тыс сабақтар өткізілді: ашық сабақтар, сынып сағаттары, тек қана оқу емес, сонымен қатар тәрбие сипатындағы маңызы бар. Кәсіби тәжірибе барысында ТжӘИ кафедрасының студенттері нақты педагог ретінде қалыптастыра алатын практикалық дағдыларды алды.

Қорытынды конференция барысында бітіруші топ студенттері тәжірибе бойынша атқарылған жұмыстарды презентациялар түрінде көрсетті және практика базаларының әдіскерлерінен және кафедра әдіскерлерінен баға алды.
Конференция соңында әр студенттің қорытынды бағасы жарияланды.