С благодарностью к тебе, родной наш Болашак!

Сотрудники и профессорско-преподавательский состав Академии “Bolashaq” искренне благодарят руководство за заботу о своих коллегах.

Дәстүрлі ізгі әрекетке алғыс айту!

Құрметті академия ұжымы бүгін жылдың басы және ең сыпайы күн – Алғыс айту күні. Осы күні жыл сайын бізге, академия басшылығы бірнеше жылдам астам, дәстүрге көшкен әлеуметтік көмек көрсетеді, сол жайында айтарым тек қана – мың да бір алғыс!

Негізі алғыс айту жөнінде көптеген жағымды ой-пікір қалыптасқан. Рақмет айтып ризашылық сезімін білдіру – бата-тілек айту – психологиямыздың мықты болмысын дәлелдейтін дәстүр.

Философ Иммануил Кант алғыс айтуды екі түрге бөлген. Көмек көрсеткені үшін әдеппен рақмет айту және «іс жүзіндегі алғыс». Ол дегеніміз игі іске ілтипатты сөздермен, моральдық тұрғыдан, ісіңмен, материалдық көмектесу. Канттың пайымдауынша, алғыс айтуды әр адам алдына қойған моральдық міндетім деп сезінуі тиіс.

Философ Андре Конт-Спонвилль адамның жүрегінен шыққан шынайы алғыс – алғыс иесі мен алғыс қабылдаушы, яғни екі адамның да жанын жадырататынын айтады. Екеуі де бұл дүниеде жалғыз еместігін, бір-бірін түсінетінін, бір-біріне қажеттігін түсінеді.

Көбіне жақындағы жандарымыздың қадіріне жете бермейміз. Жаныңа ардақты жандардың бары үшін рақмет айтайық!

Алғыс айту үшін арнайы күнді күтпейік. Мүмкіндігінше жақсы сөз айтудан жалықпай, бір-бірімізден жан жылуымызды аямайық.

Ақ тілек періштенің құлағына шалынып, мерекеде тілеген тілектерің өздеріңе де ақ ниет болып қайтсын!

Ең алдымен, елімізде тыныштық, өзара сенімділік, бейбітшілік пен бітімгерлік болсын! Шыңында да осындай көмек жәрдемнен кейін кәдімгідей рұхтанып, қөніл көтеріп әжептауыр шабытанып калады екенсін. Сондықтан осы ниетімізден айырылмайық, осындай мерекеде бір бірімізге рахмет айтып, қөніл күйді көтере жүрейік!

Заведующий кафедрой Юридических дисциплин профессор Кабжанов А.Т.

В этот день хочу сказать искренние слова благодарности родной нашей Академии “Bolashaq”. Руководство Академии ежегодно говорит нам “спасибо” за преданность, за нелегкий труд, а мы в свою очередь, говорим “спасибо” за заботу о каждом члене нашей большой и крепкой болашаковской семьи.

Директор центра масс-медиа Хайруллина А.Ф.

Замечательная традиция – дарить в День Благодарности всем сотрудникам Академии “Bolashaq” хлебную корзину продолжается. Здорово, приятно, радостно, красиво положить на обеденный стол столько разных вкусностей из муки, поделиться ими с родными и друзьями и сказать, что этим нас одарила наша Работа. Удивляются, восхищаются. В обычные дни мы не задумываемся над ценностью хлеба как подарка, сегодня эта возможность у нас опять появилась. Печенье, пирожное к чаю,.чёрный и белый хлеб к первому и второму блюдам. Что-то пробуем, потому что не все виды хлеба покупаем ежедневно по разным причинам. Хлебный аромат захватывает! На дворе ненастье, на душе тепло. Благодарю от имени кафедры иностранных языков и межкультурной коммуникации наших коллег, которые уже на протяжении многих лет делают эту невероятно прекрасную по намерению работу: продумывают содержание корзины, заказывают, доставляют, дарят ее нам, поднимают настроение, делают наше рабочее место необычным и ещё более родным.

Бегахметова Б.К., кафедра Иностранных языков и межкультурной коммуникации

“Bolashaq” академиясының басшылығына ризашылығымды білдіргім келіп отыр. Бүгінгі Алғыс айту күніне орай өз ұжымына “Азық-түлік” себетін сыйға тарту етіп отыр.
Үлкен рахмет! Отбастарыңыз аман, еңбектеріңіз жемісті болсын!

Сарбасова К.А. “Мектепке дейінгі және бастауыш” оқыту кафедрасы

Сүйікті Академиямыздың әкімшілгіне бүгінгі алған сыйлығымыз үшін мың Алғыс???
Академиямыз өсе берсін, өне берсін!

Руководитель Центра обслуживания студентов Туганбаева С.Т.

Академия Әкімшілігіне және Әріптестеріме, барлық қызметкерлерге шексіз алғысымды білдіремін! ?????

Ответственный секретарь Приемной комиссии Абылбаева Б.А.

Сегодня День благодарения и мы можем всем сказать спасибо за то, что происходит у нас в жизни: Богу — за то, что он создал этот мир для нас; родителям — за то, что мы можем быть в этом мире; друзьям — за то, что наша жизнь интересна и удивительна; любимым — за осознание того, что в жизни есть счастье. С Днем благодарения.

Врач Академии Куур С.Г.