Педагогтардың біліктілігін арттыру шеңберіндегі педагогика кафедрасының халықаралық ынтымақтастығы

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу, педагогика және психология, бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі ББ-ның қашықтықтан білім беру бағдарламаларының оқытушылары мен студенттері халықаралық ынтымақтастық аясында 2023 жылдың қазан, желтоқсан айлары аралығында біліктілікті арттыру бағдарламасы бойынша курстардан өтті.

Бағдарламаны педагогтерге арналған әдістемелік практикалық көмек мақсатында Мәскеу мемлекеттік психологиялық-педагогикалық университетінің қызметкерлері құрастырды. Бұл курстарды ММППУ қызметкерлері ұйымдастырды және бізге педагогтердің білім берудегі өзекті заманауи бағыттарын шарттық негізде зерделеу және танысу үшін ұсынылды.

Бағдарлама қысқа танымдық вебинарлардан өтуді де, келесі бағыттар бойынша толыққанды біліктілікті арттыру бағдарламасын да қамтыды:

Білім беру ұйымының психологиялық қызметін әдістемелік сүйемелдеу;
Инклюзивті білім берудің психологиялық-педагогикалық құралдары;
Оқушыларды оқытудағы қиындықтарды түзету әдістері мен технологиялары.
Вебинарларға сәйкес педагогика кафедрасының оқытушылары мен студенттері сертификаттар алды.

Аяқтау процесінде 72 сағаттық біліктілікті арттыру курстары бар.

Бұл бірлескен жұмыс келесі жылы да жалғасатын болады, бірақ оның мақсаты педагогтардың тәжірибесіне инновациялық педагогикалық әдістерді енгізу болады. Біздің оқытушыларға сәттілік!