“Отбасылық демалыс – болашаққа инвестиция” тақырыбындағы кураторлық сағат

2024 жылғы 11 қыркүйекте тәрбие жұмысы шеңберінде Ин-22-1 және Ин-22-2 топтарының 3 курс студенттері үшін “Отбасылық демалыс – болашаққа инвестиция”тақырыбында кураторлық сағат өткізілді. Кураторлық сағатты Шет тілдері және МК кафедрасының аға эдвайзері М. К. Абдрешева басқарды. Кураторлық сағаттың негізгі мақсаты отбасылық демалыстың жеке және отбасылық қатынастарды дамытуға инвестиция ретінде маңыздылығын атап өту, сондай-ақ оның болашаққа әсерін қарастыру болды.

Студенттер өздерінің отбасылық іс-әрекеттерінің мысалдарын және олардың отбасылардағы қарым-қатынасқа тиетін әсерін талқылады. Аға эдвайзер қосымша ұсыныстар ұсынды.

Бос уақытты үнемі бірлесе өткізу отбасылық байланыстарды нығайтады және қолдау мен үйлесімді атмосфераны құруға ықпал етеді.

Барлық қатысушылардың қажеттіліктері барынша тиімді және қанағаттанарлық болуы үшін, демалысты жоспарлау кезінде барлық отбасы мүшелерінің мүдделері мен тілектерін ескеру маңызды.

Демалыс кезінде қалыптасқан отбасылық дәстүрлерді құру және сақтау ұзақ мерзімді қарым-қатынастарға және отбасындағы жалпы үйлесімділікке оң әсер етуі мүмкін.