Наурыз мейрамы

2022 жылдың 18 наурызында Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы М.К. Әбдірешева “Наурыз мейрамы” тақырыбында кураторлық сағат өткізді.

Кураторлық сағаттың мақсаты:

• қазақ халық шығармашылығы мен әдет-ғұрпына деген қызығушылықты ояту;
  • студенттердіНаурыз мейрамы туралы қызықты деректермен таныстыру.

Бұл ретте біз қазақ халқының салт-дәстүрлері мен әдет-ғұрыптарына тоқталамыз. Студенттер шығармашылықпен айналысуы керек, және , әрине өз ойларын, жан-жақтылығын көрсетуі керек. Ин-20-1 және Ин-20-2 топтары кураторлық сағатқа қатысты. Шағын презентациядан кейін Наурыз туралы фактілер туралы викторина өткізілді. Бұл викторинада студенттер топтарға бөлініп, кейбір фактілерді талқылады. Осы талқылау барысында Саматова Силара мен Макарчук Яна белсенді болды. Олар сондай-ақ қызықты сұрақтар қойды. Соңында студенттер Наурызды қалай тойлайтыны туралы ойларымен бөлісті!