MAXVAXBOX

ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ ЖОО СТУДЕНТТЕРІНІҢ НАЗАРЫНА!

30 қыркүйекте барлық вакцинацияланған ЖОО студенттері арасында он “MAXVAXBOX” ұтыс ойыны жарияланды.
Ұтыс жеңімпаздары бағалы жүлделермен және сыйлықтармен марапатталады!
Ұтыс ойынына қатысу үшін коронавирустық инфекцияға қарсы вакцинаның кемінде бір компоненті болуы және “JasproKrg Bot”телеграмм ботына тіркелуі қажет.
Жеңімпаздар кездейсоқ сандар генераторы арқылы @Jasprokrg тікелей эфирінде анықталады.
Алғашқы 5 “бокстың” ұтыс ойыны ағымдағы жылдың 15 қазанында өтеді.
Екінші кезеңге тіркелу 16-30 қазан аралығында өтеді. Келесі 5 “MAXVAXBOX” қорабының бақытты иелері ағымдағы жылдың 31 қазанында анықталады.
@Jasprokrg бетіне жазылыңыз “MAXVAXBOX” шолуларын қараңыз және ұтыс ойыны бойынша жаңалықтарды жіберіп алмаңыз!
Вакцинацияланыңыз, тіркеліңіз және қатысыңыз!
Қатысу алгоритмі:
1.Плакатта QR бойынша өтіңіз немесе сілтеме бойынша өтіңіз https://t.me/JASPROKRG_Bot;
2.”Бастау” ботын қолдануды бастаңыз;
3.Қалаған тілді таңдаңыз;
4.”MaxVax” айдарына өтіңіз;
5.”Ұтыс ойынына қатысу”батырмасын басыңыз;
6.Сілтеме бойынша өтіп, тіркеліңіз.

Тіркелгеннен кейін сізге қатысушының нөмірі беріледі.
Ұтыс нәтижелері @Jasprokrg аккаунтындағы тікелей эфирлердің белгілі бір күндеріне сәйкес өтеді.