Дебют-2022

“Bolashaq” академиясында жыл сайын жас таланттарды анықтау мақсатында дәстүрлі түрде жүргізілетін “Дебют-2022” байқауы 9 қарашада “Жаңа Қазақстан жастар көзімен” атты тақырыпта өтті. Байқау тартысты әрі жоғарғы деңгейде болды.4 кезең бойынша студенттер сынға түсті:

1 .Ән айту ;

2.Би билеу;

3.Мәнерлеп оқу ;

4.Актерлік шеберлік;

Байқауға төрешілік еткен әділқазылар алқасы:

1. Әлеуметтік және тәрбие ісі жөніндегі проректоры- Исмаилова Райхан Нәлжігітқызы

2. Облыстық Қали Байжанов атындағы концерттік бірлестігінің әртісі – Сармутдинов Төлеген Ғалымжанұлы

3. Облыстық, республикалық ән байқауларының жеңімпазы – Абдуалиева Балауса Әділқазықызы

4. «IZZUMI» тобының мүшесі – Зейден Айнұр Қалысқызы

Талантты жастардың өнерін сараптау оңайлыққа түспеді.

Байқау кезеңдері бойынша «Жүзден-жүйрік, мыңнан-тұлпарлар»

суырылып шықты.

Байқау өз дәрежесіне жетіп, қатысушыларды іріктеу барысында төмендегідей нәтиже көрсетті:

І-орын Ин-22-2 Хағазбай Ұлжан (Ән)

ІІ-орын Ю-21-1 тобының студенті Оразкенов Амирхан жәнеде Ин-22-1 Данил Сорокин (актерлік шеберлік)

ІІІ-орын К-20-1 Жұрағат Аймарал (мәнерлеп оқу)

ІІІ-орын К-20-1 Халамбақи Батима (мәнерлеп оқу)

“Көрермен көзайымы” жүлдесімен К-21-1, КР-21-1тобы марапатталды (актерлік шеберлік).

“Ғаламат қойылым” жүлдесімен марапатталғандар:

ПиП-22-1 Керимова Лиза

Асаинова Мерей

Байстанова Ажар (актерлік шеберлік).

Жеңімпаздарға арнайы сыйлықтар табыс етілді. Жеңімпаздарды тағы да шын жүректен құттықтаймыз!

Жаңа Қазақстанды құру ісінде өскелең ұрпақ айрықша орын алады.Жастар – кез келген қоғамның болашағы мен қозғаушы күші!