“Bolashaq” Республикасы студенттерінің Теміртау қаласындағы № 14 лицейге баруы

16 сәуірде кәсіптік-бағдарлау жұмысы барысында «Bolashaq» Республикасының студенттері №14 лицейде болып қайтты. Мақсатты аудитория 9-11 сынып оқушылары болды.

Болашақ талапкерлерге жарқын, айшықты бейнеролик көрсетіліп, Академияның басты артықшылықтары, біздің академияның мүмкіндіктері мен қызықты студенттік өмірі туралы айтылды. Барлық туындаған сұрақтарға студенттер толық жауап беріп, оқу өмірінен қызықты әңгімелер айтты. Оқушылар мұқият тыңдап, үлкен қызығушылықпен талқылауға кірісті.

Бірнеше оқушы оқуға түсу үшін “Bolashaq” Академиясын таңдайтындығын айтты. Түсу үшін қажетті балл және бюджеттік негізге түсу мүмкіндіктері туралы сұрақтар айтылды. Белсенді студенттер оқушыларды қызықтыра білді.