Болашақ Республикасындағы этно апталық-Әдебиет және поэзия күні

Айта кетейік, 2024 жылдың 16-20 қыркүйегі аралығында Болашақ Республикасында этно апталығы өтті. Әр күн белгілі бір тақырыпқа арналды. Іс-шараларды ЖІК, СБК, Академияның барлық курстары мен кафедраларының студенттері өткізді.

17 қыркүйекте, этно апталықтың екінші күні Қазақстан ақындары Қадыр Мырзалиевтің “Ана тілі” және Мұқағали Мақатаевтың өлеңдерінің декларациясы өтті. Іс – шарада топ студенттері: Көрпебаева Аружан “Үш бақытым”, Шари Қымбат “Отан туралы” өлеңдерін оқыды, ал Сыздық Диляра “Ауыл” өлеңін мәнерлеп орындады. Жүргізушілер Шитова Екатерина мен Кадрин Тілеген болды.

Құрметті студенттер мен оқытушылар! Біз барлығыңызды этно апталыққа — мәдени әртүрлілік әлеміне, жарқын және шабыттандыратын саяхатқа шақырамыз!

Этноапта тек мереке ғана емес, бұл білім алмасу, қарым-қатынас және бірлік кеңістігі. Өйткені, біздің оқу орны — әртүрлі мәдениеттер ортақ тіл тауып, достық пен өзара түсіністіктің бірегей атмосферасын құратын орын!
Этноапталыққа қосылыңыз, жаңалықтар ашыңыз және дәстүрлеріңізбен бөлісіңіз! Біздің мәдени диалог үшін нағыз шынайы алаңға айналсын!

Осы сәрсенбіде, 18 қыркүйекте біз сізден ұлттық киім киіп, бүкіл оқу күнін өткізуді және би флэш-мобына қатысуды сұраймыз!

Барлығыңызды күтеміз!