Победа в республиканском конкурсе “Литература Золотой Орды: эпос о стране и героизм”

С 10 по 22 ноября 2020 года по инициативе кафедры филологии и журналистики Таразского регионального университета им. М. Х. Дулати, в честь 750-летия Золотой Орды в целях популяризации и пропаганды истории, искусства, литературы того периода был проведен республиканский творческий конкурс поэзии и эссе среди студентов вузов и колледжей «Алтын Орда әдебиеті: елді пен ерліктің дастаны».

В конкурсе приняла участие студентка Академии «Bolashaq» 3 курса образовательной программы “Казахский язык и литература” Кабай Куннур, занявшая 1-е место в конкурсе эссе.

Благодарственным письмом были награждены заведующий кафедрой К. З. Сембиев и старший преподаватель Багдал Айболат.

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінің Филология және журналистика кафедрасының ұйымдасыруымен 2020 жылдың 10.11-22.11.2020ж. аралығында Алтын Орданың 750 жылдығына орай сол кезеңдегі тарих, өнер, әдебиетті дәріптеу және насихаттау мақсатында «Алтын Орда әдебиеті: елдік пен ерліктің дастаны» атты республикалық ЖОО және колледж студенттері арасында поэзия мен эссе жазу шығармашылық байқауы өтті.

Байқауға «Bolashaq» академиясының қазақ тілі мен әдебиеті білім беру бағдарламасы 3 курс студенті Кабай Күннұр эссе жарысы бойынша қатысып, жүлделі 1-ші орынды иеленді. Студентіміздің осындай жетістікке жетуіне кафедра меңгерушісі Қ.З. Сембиев Қ.З пен аға оқытушы Бағдал Айболат жетекшілік етіп, алғыс хатпен марапатталды.

Құттықтаймыз! Жеңімпазға қаламыңыз ұштала берсін демекпіз.