Открытый урок “Қазақстан қалалары”

31 марта 2021 года в режиме оф-лайн старший преподаватель кафедры Казахского языка и литературы Ахметова Н.Т. провела открытый урок на тему: “Города Казахстана”

«ҚАЗАҚСТАН ҚАЛАЛАРЫ» АШЫҚ САБАҒЫ

2021 жылдың 30 наурызында офлайн режимінде Ю-20-1, Фм-20-1, Ф-20-1 топтарында Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы Н.Т. Ахметова «Қазақстан қалалары» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабаққа кафедра меңгерушісі, профессор Қ.З. Сембиев, кафедра доценті п.ғ.м. Исмайлова Райхан Налжигитовна, п.ғ.м., аға оқытушы Абылбаева Б.А. қатысты.

Сабақ барысында Қазақстан қалаларына жалпы шолу жасалды, республикалық маңызы бар қалалар туралы айтылды. Студенттер сабаққа белсене қатысты, олар тақырып бойынша дайындаған презентацияларын қорғады және т.б. топтық жаттығу жұмыстарын орындады.

Ашық сабақтан соң кафедра оқытушылары сабақтың қалай өткізілгендігі жөнінде талқылау жасады.