АКАДЕМИЧЕСКАЯ МОБИЛЬНОСТЬ

В первом семестре 2018 – 2019 учебного года в рамках программы академической мобильности в Академии “Болашак” обучался студент Университета имени Ататюрка – Халил Тыназ.

​ За время обучения Халил успешно освоил учебную программу семестра по специальности “Юриспруденция” окончил курсы казахского и русского языка, принимал активное участие в общественных мероприятиях академии.

8 января 2019 года прошла встреча ректора академии Менлибаева К.Н. В беседе Куралбай Несипбекович  выразил уверенность в дальнейшем сотрудничестве со студенческим сообществом Университета имени Ататюрка.

В свою очередь Халил поблагодарил руководство Академии “Болашак” и весь  профессорско-преподавательский состав за теплый прием, высокое качество образовательных услуг.

В конце встречи  Халилу были вручены  сертификаты об успешном окончании языковых курсов, памятные подарки.

Құрметті оқытушыларым және қымбатты достарым!

Қазақстанда бес айға жуық уақыт маған өте көп әсер алып қайтуға септігін тигізді. Белгілі бір себептерге байланысты еліме қайту керек болып тұр. Мен сіздермен бірге білім алғаныма, мәдениеттеріңізбен етене танысып, жаңа достық қарым-қатынастар орнатқаныма шексіз ризамын. Мен екі елдің орнатқан моблильді студент алмасу бағдарламасымен осында оқуда болым. Енді, сіздер Түркияға келсеңіздер құшақ жая қарсы алатын үйлеріңіз бар екенін, сіздермен достық қарым-қатынаста екенін ұмытпаңыздар.

Білім берудегі, әсіресе, академия ректоры мен жаңа достарыма, маған қол ұшын берген барлық мұғалімдерге алғыс айтқым келеді.

Әсіресе академияның ректоры Қ.Н. Меңлібаевқа, бірінші проректор Г.М. Рысмагамбетоваға, кафедра меңгерушісі А.Т. Кабжановқа алғыс білдіремін. Маған сабақ берген барлық оқытушыларға Жакып-Жан А.Т., Малдыбаев А.М., Есмағанбетов С.Е., Абдижами А.Ж.., Жумжумаев Н.С. және т.б. оқытушыларға алғысым шексіз.

Мен қайтадан осында қайта оралу мүмкіндігіне ие боламын деп үміттенемін.

Халил Тыназ